KONFEDERASYONUMUZ BİRLEŞİK KAMU-İŞ 4.OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Anasayfa - Aralık 26, 2017 7:05 am A A

KONFEDERASYONUMUZ BİRLEŞİK KAMU-İŞ 4.OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş’in 4. Olağan Genel Kurulu, 23-24 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara Akar Otelinde yapıldı.

“Emek En Yüce Değerdir” sloganı ve Devrim Şehidi Mustafa Fehmi Kubilay 4. Olağan Genel Kurula damgasını vurdu. 4. Olağan Genel Kurul delegelerin oy birliğiyle 87 yıl önce katledilen Devrim Şehidimiz Mustafa Fehmi Kubilay olarak belirlendi.

Genel kurul salonuna “Atatürk’ten Deniz’lere Tam Bağımsız Türkiye! Sözümüz Var”, “Geleceği Yerellerde Kuracağız”, “Tam Bağımsız Türkiye Tam Bağımsız Sendika”,  “Parasız Sağlık, Parasız Eğitim”, “Laik Bilimsel Kamusal Eğitim”, “Kadın Erkek El Ele Örgütlü Mücadeleye” pankartları asılırken ayrıca katledilen aydınların resimleri de yer aldı.

Genel Kurula, Genel Başkanımız Orhan Yıldırım ve Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Konfederasyonumuza bağlı Sendikalarımızın Genel Başkanları ve MYK üyeleri, Şube Başkanları, SPASH Sendikası Genel Başkanı Nevruz Kaptelli ve Avukatı Anxhela Hala, Demokratik Kitle Örgütleri ve CHP Milletvekilleri, CHP Ankara İl Örgütü ile çok sayıda üye katıldı.

Genel kurulun ikinci gününde Merkez Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Disiplin Kurulu için üç listenin ve bir bağımsız adayın yarıştığı seçimlere katılım yoğundu.

YÖNETİMDE YER ALAN İSİMLER

Yeni Merkez Yönetim Kurulu şu adlardan oluştu:  Mehmet Balık, Mücahit Dede, Hasan Kütük, Ali Taştan, Türkan Başyiğit, Doğan Altun, Mehmet Yeşildağ.

Denetleme Kurulu şu adlardan oluştu: Hüsnü Oğuz Öney, İbrahim Bozdağ, Uğurcan Küçükala.

Disiplin Kurul şu adlardan oluştu: Aytül Anıl, İsa Kayadan, Ahmet Bozdemir.

Bu yazıyı sosyal medyada paylaş
Anasayfa - 7:05 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

HABER LİSTESİ