Son güncellenme :09.06.2017 16:20

Anasayfa > Anasayfa > Eğitim İş Bursa Şube Başkanı Özkan RONA Bu gün As Tv’ de Gündemin Getirdikleri Programına Canlı Yayın Konuğu olarak katıldı.

09.06.2017 Cum, 16:20

Eğitim İş Bursa Şube Başkanı Özkan RONA Bu gün As Tv’ de Gündemin Getirdikleri Programına Canlı Yayın Konuğu olarak katılarak Bursa’nın 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının değerlendirmesini yaptı. 600 bin öğrencinin karne aldığını söyleyerek karne notlarının başarıyı gerçekçi olarak değerlendirmediğini ifade etti. Velilere, karne notlarının çocuğunuzun ne kadar ezber yapıp yapamadığının göstergesi olduğunu söyledi. Veli ve öğrencilere karne notlarına bakarak eksiklerini tamamlamaları gerektiğini ifade etti. Ayrıca Öğrencilerimizin yaz tatilinde sanatsal etkinlikler ve sportif faaliyetler yapmalarını ve bol bol kitap okumalarını önerdi.

 

 

Eğitim İş Bursa Şube Başkanı Özkan RONA Bu gün As Tv' de Gündemin Getirdikleri Programına Canlı Yayın Konuğu olarak katılarak Bursa'nın 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının değerlendirmesini yaptı. 600 bin öğrencinin karne aldığını söyleyerek karne notlarının başarıyı gerçekçi olarak değerlendirmediğini ifade etti. Velilere, karne notlarının çocuğunuzun ne kadar ezber yapıp yapamadığının göstergesi olduğunu söyledi. Veli ve öğrencilere karne notlarına bakarak eksiklerini tamamlamaları gerektiğini ifade etti. Ayrıca Öğrencilerimizin yaz tatilinde sanatsal etkinlikler ve sportif faaliyetler yapmalarını ve bol bol kitap okumalarını önerdi.

Δημοσιεύτηκε από Egıtım İş Bursa στις Παρασκευή, 9 Ιουνίου 2017

Bu yazıyı sosyal medyada paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

*